Nowe mieszkania na sprzedaż

Apartamenty Husarii 38

Położenie

Inwestorom indywidualnym oferujemy luksusowe apartamenty w najbardziej prestiżowej części starego Wilanowa. Lokalizacja inwestycji przy ul. Husarii 38 zapewni Państwu kameralność okolicy, dogodny dojazd do centrum miasta (np. dotarcie do Placu III Krzyży to zaledwie 10 min), ale także bliskość parkowej okolicy Konstancina i Lasu Kabackiego. W zasięgu ręki znajdują się również najlepsze szkoły publiczne oraz prywatne (Brytyjska Szkoła Podstawowa, American School of Warsaw, Szkoła Francuska, International European School), Klub Golfowy oraz centrum rozrywkowo – handlowe Sadyba “Best Mall”.

Budynek

Nowoczesny 4 apartamentowy budynek z garażem podziemnym wykonany z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów i technologii; cegła porotherm, 3 szybowe drewniane okna z wysokiej klasy okuciami, naturalne okładziny elewacyjne (kamień, wysokiej klasy płyty HPL, szklane balustrady), dachówka ceramiczna. Ponadto budynek wyposażono w kamery dozoru i stację uzdatniania wody. Lokale, (każdy o pow. ca 220 m2) posiadają po 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym i komórkę lokatorską, do których dostęp zapewnia nowoczesna winda Kone obsługująca wszystkie kondygnacje.

Detale

Części wspólne obiektu wykonane z dbałością o detal i jakość wykorzystanych materiałów. Zjazd do garażu i podejścia do klatki wyposażono w maty grzejne eliminujące oblodzenie. Bramy garażowe i wjazdowe automatyczne, sterowane pilotem. Klatka z wiatrołapem, furtka z zadaszeniem wyposażona w wideodomofon zintegrowany z lokalami. Zamki do pomieszczeń wykonane w technolgii Master Key, umożliwijący wygodny dostęp z użyciem jednego klucza.

Komfort

Komfort użytkowania zapewni funkcjonalny układ pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienna i nocną z sypialniami i łazienkami. W każdym apartamencie zaprojektowano oddzielne pomieszczenia z przeznaczeniem na pralnię i garderobę. Przestronne okna, balkony i loggie dają poczucie połączenia przestrzeni wewnętrznej i przyrody na zewnątrz. Dla wygody i bezpieczeństwa każdy lokal wyposażono w instalację odkurzacza centralnego i nowoczesną instalację alarmową. Apartament parterowy posiada własny ogród o pow. ca 300m2.